Дизайнери » R S » Східні Деревні « Групи

S.T. Dupont Intense Pour Homme S.T. Dupont для чоловіків

S.T. Dupont Intense Pour Homme S.T. Dupont для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1

основні акорди
aromatic
шкіра
balsamic
цитрус
теплий пряний
свіжо-пряний
Картинки
S.T. Dupont Intense Pour Homme S.T. Dupont для чоловіків Картинки

S.T. Dupont Intense Pour Homme від S.T. Dupont - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. S.T. Dupont Intense Pour Homme був випущений в 2009. Парфумер: Christophe Raynaud. Верхні ноти: Лаванда, Бергамот і м Амалфі; ноти серця: Квітка Африканського Апельсина і Шафран; ноти бази Мускус, Кедр з Вірджинії, Амбра, Стиракс, Боби Тонка і Шкіра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лаванда Бергамот м Амалфі

середні Ноти
Квітка Африканського Апельсина Шафран

база Ноти
Мускус Кедр з Вірджинії Амбра Стиракс Боби Тонка Шкіра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about S.T. Dupont Intense Pour Homme by S.T. Dupont.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

S.T. Dupont Intense Pour Homme Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Homme fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Homme, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати S.T. Dupont Intense Pour Homme від S.T. Dupont. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на S.T. Dupont Intense Pour Homme від S.T. Dupont представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Balenciaga Cristobal pour Homme Balenciaga Rumba Serge Lutens Vetiver Oriental Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Reminiscence Inoubliable Elixir Patchouli E. Coudray Vanille Et Coco Serge Lutens Borneo 1834 Ajmal Al Shams Special Edition Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Diesel Only The Brave Music Animation Odin 01 Sunda CnR Create Aquarius for Men

Advertisement

Популярні бренди та аромати: