Дизайнери » R S » Деревні Квіткові Мускусні « Групи

Bianco di Carrara Salvatore Ferragamo для жінок та чоловіків

Bianco di Carrara Salvatore Ferragamo для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
дерево
musky
солодкі ноти
зелений
Картинки
Bianco di Carrara Salvatore Ferragamo для жінок та чоловіків Картинки Bianco di Carrara Salvatore Ferragamo для жінок та чоловіків Картинки Bianco di Carrara Salvatore Ferragamo для жінок та чоловіків Картинки Bianco di Carrara Salvatore Ferragamo для жінок та чоловіків Картинки

Bianco di Carrara від Salvatore Ferragamo - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Квіткові Мускусні. Bianco di Carrara був випущений в 2013. Парфумер: Lucas Sieuzac. Верхні ноти: Неролі і Білий Перець; ноти серця: Ветивер і Інжир; ноти бази Боби Тонка і Білий Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Неролі Білий Перець

середні Ноти
Ветивер Інжир

база Ноти
Боби Тонка Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Bianco di Carrara by Salvatore Ferragamo.

Цей аромат схожий на  

Bianco di Carrara Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Salvatore Ferragamo Bianco di Carrara fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Salvatore Ferragamo Bianco di Carrara, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Bianco di Carrara від Salvatore Ferragamo. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Bianco di Carrara від Salvatore Ferragamo представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Квіткові Мускусні
Calvin Klein CK One Summer 2005 Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice Salvatore Ferragamo Incanto Pour Homme Gianfranco Ferre Ferre for Men Escentric Molecules Molecule 01 Christian Dior Cologne Blanche Cathy Guetta Ibiza for Men Nautica Latitude Longitude Neil Morris Storm Versace Versense Jovan Jovan Musk for Men Hermes Voyage d`Hermes

Популярні бренди та аромати: