Дизайнери » R S » Шипрові Квіткові « Групи

Viola Essenziale Salvatore Ferragamo для жінок та чоловіків

Viola Essenziale Salvatore Ferragamo для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
пудровий
квітковий
musky
білоквітковий
дерево
цитрус
Картинки
Viola Essenziale Salvatore Ferragamo для жінок та чоловіків Картинки Viola Essenziale Salvatore Ferragamo для жінок та чоловіків Картинки Viola Essenziale Salvatore Ferragamo для жінок та чоловіків Картинки

Viola Essenziale від Salvatore Ferragamo - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Viola Essenziale був випущений в 2013. Парфумер: Sonia Constant. Верхні ноти: Лічі і Неролі; ноти серця: Тосканський Ірис і Апельсиновий Цвіт; ноти бази Пачулі і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лічі Неролі

середні Ноти
Тосканський Ірис  Апельсиновий Цвіт

база Ноти
Пачулі Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Viola Essenziale by Salvatore Ferragamo.

Цей аромат схожий на  

Viola Essenziale Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Salvatore Ferragamo Viola Essenziale fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Salvatore Ferragamo Viola Essenziale, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Viola Essenziale від Salvatore Ferragamo. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Viola Essenziale від Salvatore Ferragamo представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Leonard Tamango Macal Palma Scent of Dubrovnik Atkinsons Bizarre Esteban Classic Chypre Jean Patou L`Heure Attendue Ineke Balmy Days & Sundays Thymes Goldleaf Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Nicolai Parfumeur Createur Jardin Secret Guerlain Philtre d'Amour Penhaligon`s Victorian Posy Jessica Simpson Fancy Nights

Популярні бренди та аромати: