Дизайнери » R S » Деревні Ароматичні « Групи

Unforgivable Black Sean John для чоловіків

Unforgivable Black Sean John для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
ром
солодкі ноти
дерево
aromatic

Unforgivable Black від Sean John - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Unforgivable Black був випущений в 2008. Верхні ноти: Зелений Мандарин, Лаванда, Тангерин, Груша, Бергамот, Грейпфрут, Сицилійський Лимон і Кардамон; ноти серця: Розмарин, Ірис, Базилік і Шавлія; ноти бази Боби Тонка, Амбра, Кокосовий Ром, Австралійський Сандал і Кашемірове Дерево.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Зелений Мандарин Лаванда Тангерин Груша Бергамот Грейпфрут Сицилійський Лимон Кардамон

середні Ноти
Розмарин Ірис Базилік Шавлія

база Ноти
Боби Тонка Амбра Кокосовий Ром Австралійський Сандал Кашемірове Дерево

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Unforgivable Black by Sean John.

Цей аромат схожий на  

Unforgivable Black Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Sean John Unforgivable Black fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Sean John Unforgivable Black, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Unforgivable Black від Sean John. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Unforgivable Black від Sean John представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Marina Marinof Un Matin d`Ete Etienne Aigner Aigner |man|2 Ferrari Ferrari Light Essence Bruno Banani Time to Play Men Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lui Fragonard Papa Cheri Omega Omega Aqua Terra Tallulah Jane Yiska Sinfonia di Note Toujours Verts SoOud Al Jana CnR Create Scorpio for Men Rose en Bos Imithi

Популярні бренди та аромати: