Дизайнери » R S » Шипрові Квіткові « Групи

Eau du Soir 2007 Sisley для жінок

Eau du Soir 2007 Sisley для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
дерево
квітковий
білоквітковий
земляний
свіжо-пряний
aromatic

Eau du Soir 2007 від Sisley - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Eau du Soir 2007 був випущений в 2007. Eau du Soir 2007 був створений парфумером Jeannine Mongin, Hubert d'Ornano і Isabelle d'Ornano. Верхні ноти: Грейпфрут і Мандарин; ноти серця: Гвоздика, Ірис, Жасмин, Французький Лабданум, Іланг-Ілінг, Пачулі, Дубовий Мох, Троянда, Конвалія , Ялівець, Перець і Чубушник; ноти бази Мускус і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Грейпфрут Мандарин

середні Ноти
Гвоздика Ірис Жасмин Французький Лабданум Іланг-Ілінг Пачулі Дубовий Мох Троянда Конвалія Ялівець Перець Чубушник

база Ноти
Мускус Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Eau du Soir 2007 by Sisley.

Цей аромат схожий на  

Eau du Soir 2007 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Sisley Eau du Soir 2007 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Sisley Eau du Soir 2007, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Eau du Soir 2007 від Sisley. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Eau du Soir 2007 від Sisley представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Givenchy Les Parfums Mythiques - Givenchy III Givenchy Ange ou Demon Tendre CoSTUME NATIONAL Scent Intense Avon Anhelo Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Women Germaine Monteil Royal Secret II Jean Patou Adieu Sagesse Luciano Soprani Strass Mila Schön `80 Weil Secret De Venus Gres Goddess Hommage a Greta Garbo Arno Sorel Mitsy

Популярні бренди та аромати: