Дизайнери » R S » Ароматичні Пряні « Групи

Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Six Scents для жінок та чоловіків

Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Six Scents для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
свіжо-пряний
зелений
пудровий
musky
квітковий
fresh
Картинки
Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Six Scents для жінок та чоловіків Картинки Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Six Scents для жінок та чоловіків Картинки

Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 від Six Scents - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Пряні. Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 був випущений в 2009. Парфумер: Rodrigo Flores-Roux. Композиція аромату включає ноти: Ірис, Ангеліка (Дягель), Базилік, Тмин, Магнолія, Плющ, Крес Водяний, Фенхель і Солодкий Апельсин.

Ноти аромату

Ірис Ангеліка (Дягель) Базилік Тмин Магнолія Плющ Крес Водяний Фенхель Солодкий Апельсин

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 by Six Scents.

Цей аромат схожий на  

Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 від Six Scents. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 від Six Scents представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Пряні
Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Jil Sander Sun Men Joop! Jump Summer Temptation Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices L`Erbolario Absinthium L`Artisan Parfumeur Tea for Two Geir Ness Geir Ness for Men Lili Bermuda 64 West Kiss Cosmetics Kiss Her DSH Perfumes Piment et Chocolat Coty Stetson All American Nejma Puro Intense

Популярні бренди та аромати: