Дизайнери » R S » Східні Деревні « Групи

Reindeer Games Smell Bent для жінок та чоловіків

Reindeer Games Smell Bent для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
balsamic
свіжо-пряний
дерево
aromatic
димні ноти

Reindeer Games від Smell Bent - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. Reindeer Games був випущений в 2010. Парфумер: Brent Leonesio. Композиція аромату включає ноти: Ладан , Бергамот, Смола, Ялина і Амбра.

Ноти аромату

Ладан Бергамот Смола Ялина Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Reindeer Games by Smell Bent.

Цей аромат схожий на  

Reindeer Games Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Smell Bent Reindeer Games fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Smell Bent Reindeer Games, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Reindeer Games від Smell Bent. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Reindeer Games від Smell Bent представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Деревні
Calvin Klein Contradiction Al-Rehab Naseem Rochas Absolu Avon Derek Jeter Driven Black Pierre Balmain Ambre Gris Cattier Eau Boisee Seven Skies Lalita Manuel Canovas Ballade Verte Charriol Charriol Eau de Parfum Fred Hayman Touch With Love Alexandra de Markoff Enigma Berkeley Square White Amber

Популярні бренди та аромати: