Дизайнери » R S » Деревні Пряні « Групи

Werewolf Lumberjack Smell Bent для чоловіків

Werewolf Lumberjack Smell Bent для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
musky
дерево
Картинки
Werewolf Lumberjack Smell Bent для чоловіків Картинки

Werewolf Lumberjack від Smell Bent - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Пряні. Werewolf Lumberjack був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Мускус і Деревні Ноти.

Ноти аромату

Мускус Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Werewolf Lumberjack by Smell Bent.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Werewolf Lumberjack Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Smell Bent Werewolf Lumberjack fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Smell Bent Werewolf Lumberjack, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Werewolf Lumberjack від Smell Bent. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Werewolf Lumberjack від Smell Bent представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Пряні
L`Artisan Parfumeur Dzongkha Sahlini Parfums L'Homme Hermes Hermessence Paprika Brasil Oscar de la Renta Oscar for Men Mona di Orio Amyitis MDCI Parfums Ambre Topkapi Indult Reve En Cuir Jack Black Jack Black Signature Louis Feraud Nuit des Sens Salvador Dali Salvador Mazzolari Patchouli CnR Create Libra for Men

Advertisement

Популярні бренди та аромати: