Дизайнери » R S » Квіткові « Групи

Fleur d'Oranger Solinotes для жінок та чоловіків

Fleur d'Oranger Solinotes для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
білоквітковий
цитрус
солодкі ноти
мильні ноти
квітковий

Fleur d'Oranger від Solinotes - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові. Fleur d'Oranger був випущений в 2012. Композиція аромату включає ноти: Апельсиновий Цвіт.

Ноти аромату

 Апельсиновий Цвіт

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Fleur d'Oranger by Solinotes.

Цей аромат схожий на  

Fleur d'Oranger Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Solinotes Fleur d'Oranger fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Solinotes Fleur d'Oranger, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Fleur d'Oranger від Solinotes. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Fleur d'Oranger від Solinotes представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Nina Ricci L'Air du Temps Colombes Couleur Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition 2008 Prince Matchabelli Aviance Night Musk Yves Rocher Pur Desir de Gardenia Les Parfums de Rosine Un Zephir de Rose The Different Company Osmanthus Narciso Rodriguez Essence Keiko Mecheri Osmanthus Tsi-La Organic Kizes Anna Sui Rock Me! Summer of Love Stila Midnight Bloom Versace Vanitas

Популярні бренди та аромати: