Дизайнери » R S » Ароматичні Фруктові « Групи

Mure Solinotes для жінок та чоловіків

Mure Solinotes для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
фруктовий
солодкі ноти
кислі ноти
Картинки
Mure Solinotes для жінок та чоловіків Картинки Mure Solinotes для жінок та чоловіків Картинки

Mure від Solinotes - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Фруктові. Mure був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Ожина.

Ноти аромату

Ожина

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Mure by Solinotes.

Цей аромат схожий на  

Mure Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Solinotes Mure fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Solinotes Mure, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Mure від Solinotes. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Mure від Solinotes представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фруктові
Davidoff Cool Water Game Happy Summer For Men Marc Jacobs Splash - The Pear 2008 Cacharel Amor Pour Homme Tentation Monotheme Fine Fragrances Venezia Macchia Mediterranea Benetton Essence of United Colors of Benetton Man Hermes Eau de Cologne Hermes Morgane le Fay Green Yves Rocher Neblina Anya`s Garden Pan Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up Demeter Fragrance Badtz-Maru Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 4 Rubus Idaeus

Популярні бренди та аромати: