Дизайнери » R S » Ароматичні « Групи

Vanille Solinotes для жінок та чоловіків

Vanille Solinotes для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
ваніль
пудровий
солодкі ноти
ніжно-пряний
дерево
Картинки
Vanille Solinotes для жінок та чоловіків Картинки Vanille Solinotes для жінок та чоловіків Картинки

Vanille від Solinotes - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. Vanille був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Ваніль.

Ноти аромату

Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Vanille by Solinotes.

Цей аромат схожий на  

Vanille Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Solinotes Vanille fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Solinotes Vanille, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Vanille від Solinotes. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Vanille від Solinotes представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Pino Silvestre Green Generation Unisex Benetton B. Clean Relax Benetton B. United Man Caron Pour Un Homme de Caron Mary Kay Velocity Man Paul Sebastian PS Fine Cologne Acqua di Parma Blu Mediterraneo Foglie di Basilico DSH Perfumes Bon Vivant Demeter Fragrance White Russian Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage Lord`s Jester Demeter Florascent Aqua Aromatica Lavande

Популярні бренди та аромати: