Дизайнери » R S » Квіткові « Групи

Sheer Stella 2007 Stella McCartney для жінок

Sheer Stella 2007 Stella McCartney для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
троянда
fresh
квітковий
фруктовий
цитрус
зелений

Sheer Stella 2007 від Stella McCartney - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Sheer Stella 2007 був випущений в 2007. Верхні ноти: Зелене Яблуко, Троянда і м Амалфі; ноти серця: Півонія і Троянда; базова нота Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Зелене Яблуко Троянда м Амалфі

середні Ноти
Півонія Троянда

база Ноти
Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Sheer Stella 2007 by Stella McCartney.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Sheer Stella 2007 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Stella McCartney Sheer Stella 2007 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Stella McCartney Sheer Stella 2007, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Sheer Stella 2007 від Stella McCartney. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Sheer Stella 2007 від Stella McCartney представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Balenciaga Michelle Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir Korloff Paris Kn°I Demeter Fragrance Honeysuckle Guerlain Aqua Allegoria Tiare Mimosa Shantara Reve Etoile Ana Hickmann Ana M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver Weil Fleur De Weil Anucci Dalini Jill Stuart Night Jewel Romane Ever Classic

Advertisement

Популярні бренди та аромати: