Дизайнери » R S » Квіткові « Групи

Stella Sheer 2009 Stella McCartney для жінок

Stella Sheer 2009 Stella McCartney для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1 Хочу: 1

основні акорди
троянда
амбра
фруктовий
цитрус
fresh

Stella Sheer 2009 від Stella McCartney - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Stella Sheer 2009 був випущений в 2009. Верхні ноти: м Амалфі і Яблуко Гренні Сміт; нота серця: Троянда; базова нота Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
м Амалфі Яблуко Гренні Сміт

середні Ноти
Троянда

база Ноти
Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Stella Sheer 2009 by Stella McCartney.

Цей аромат схожий на  

Stella Sheer 2009 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Stella McCartney Stella Sheer 2009 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Stella McCartney Stella Sheer 2009, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Stella Sheer 2009 від Stella McCartney. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Stella Sheer 2009 від Stella McCartney представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Abinoam Inveja Victoria`s Secret Very Sexy Hot Christian Dior Dior Passage No.8 Estée Lauder Bali Dream Bath and Body Works Velvet Tuberose Bath and Body Works White Cherry Blossom Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Ralph Lauren Romance Tender Notes Pacifica Nerola Orange Blossom Agatha Imperial Jade Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble Kristen Michele Fleurs Blanches

Популярні бренди та аромати: