Дизайнери » R S » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Elixir Noir Stendhal для жінок

Elixir Noir Stendhal для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
квітковий
musky
фруктовий
пачулі
солодкі ноти
білоквітковий
Картинки
Elixir Noir Stendhal для жінок Картинки

Elixir Noir від Stendhal - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Elixir Noir був випущений в 2009. Парфумер: Emilie (Bevierre) Coppermann. Верхні ноти: Магнолія, Журавлина і Рожевий Перець; ноти серця: Гарденія, Фрезія і Орхідея; ноти бази Пачулі, Мускус і Аміріс (Американський сандал).

Піраміда композиції

верхні Ноти
Магнолія Журавлина Рожевий Перець

середні Ноти
Гарденія Фрезія Орхідея

база Ноти
Пачулі Мускус Аміріс  (Американський сандал)

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Elixir Noir by Stendhal.

Цей аромат схожий на  

Elixir Noir Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Stendhal Elixir Noir fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Stendhal Elixir Noir, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Elixir Noir від Stendhal. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Elixir Noir від Stendhal представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Comme des Garcons Odeur 53 Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure D`Orsay La Dandy Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Blanco & Riso Alviero Martini 1a Classe Woman Laura Biagiotti Donna Clean Clean Lather Shaik Chic Shaik No 30 Bourjois Clin d'Oeil Silver Dream s.Oliver s.Oliver Women Des Filles a la Vanille Garcon Manque Borsari Bouquet di Violette

Популярні бренди та аромати: