Дизайнери » R S » Шкіряні « Групи

Black Rosette Strange Invisible Perfumes для жінок та чоловіків

Black Rosette Strange Invisible Perfumes для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
зелений
шкіра
троянда
анімалістичні ноти
aromatic

Black Rosette від Strange Invisible Perfumes - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Шкіряні. Black Rosette був випущений в 2005. Парфумер: Alexandra Balahoutis. Композиція аромату включає ноти: Троянда, Шкіра, М'ята і Чорний Чай.

Ноти аромату

Троянда Шкіра М'ята Чорний Чай

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Black Rosette by Strange Invisible Perfumes.

Цей аромат схожий на  

Black Rosette Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Strange Invisible Perfumes Black Rosette fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Strange Invisible Perfumes Black Rosette, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Black Rosette від Strange Invisible Perfumes. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Black Rosette від Strange Invisible Perfumes представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шкіряні
Versace Versace L'Homme Rochas Globe Halston Halston Z14 Gap The Original Etat Libre d`Orange Charogne Cartier Les Heures de Cartier: La Treizieme Heure XIII Diesel Only The Brave by Bunka Boadicea the Victorious Vibrant Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate Creed Royal English Leather Ayala Moriel Espionage Susan D. Owens Heir

Популярні бренди та аромати: