Дизайнери » R S » Шипрові Квіткові « Групи

No. 7 Sylvie для жінок

No. 7 Sylvie для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
свіжо-пряний
квітковий
озонові ноти
дерево
білоквітковий

No. 7 від Sylvie - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Парфумер: Sylvie Robin. Композиція аромату включає ноти: Шавлія, Жасмин, Півонія, Перець, Деревні Ноти, Календула і Кавун.

Ноти аромату

Шавлія Жасмин Півонія Перець Деревні Ноти Календула Кавун

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about No. 7 by Sylvie.

Цей аромат схожий на  

No. 7 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Sylvie No. 7 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Sylvie No. 7, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати No. 7 від Sylvie. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на No. 7 від Sylvie представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Clinique Clinique Happy Heart Clinique Clinique Happy Holiday Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Love Hurts Sisley Eau de Campagne La Perla J'Aime Lancome Cuir de Lancome (La Collection Fragrances) Esteban Classic Chypre Jil Sander Jil Sander Bath and Beauty Ellie Perfume Ellie Roberta di Camerino L`Uomo R Soivohle Love Speaks Primeval Strange Invisible Perfumes L'Invisible

Популярні бренди та аромати: