Дизайнери » T-Z » Деревні Пряні « Групи

Black Soul Ted Lapidus для чоловіків

Black Soul Ted Lapidus для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
balsamic
теплий пряний
кориця
дерево
aromatic
пудровий

Black Soul від Ted Lapidus - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Пряні. Black Soul був випущений в 2009. Парфумер: Alexandra Carlin. Композиція аромату включає ноти: Бальзам Толу, М'ята, Кориця, Мускус, Китайський Кедр, Дерево Гуаяк, Неролі , Шафран, Бергамот, Кардамон, Смоли і Цвіт Лимону.

Ноти аромату

Бальзам Толу М'ята Кориця Мускус Китайський Кедр Дерево Гуаяк Неролі Шафран Бергамот Кардамон Смоли Цвіт Лимону

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Black Soul by Ted Lapidus.

Цей аромат схожий на  

Black Soul Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Black Soul by Ted Lapidus 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Ted Lapidus Black Soul fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Ted Lapidus Black Soul, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Black Soul від Ted Lapidus. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Black Soul від Ted Lapidus представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Пряні
Van Cleef & Arpels Zanzibar Rochas Rochas Man Tom Ford Tom Ford for Men Extreme Hermes Hermessence Paprika Brasil Louis Feraud Feraud Homme Esteban Colere d`Epices Baldessarini Del Mar Marbella Edition Ulric de Varens Hot! Fragrances Brown Franck Olivier Forever for Him Marc O`Polo Marc O`Polo Men SoOud Fam Rituals No. 18 Sandal Wood & Wild Rose

Популярні бренди та аромати: