Дизайнери » T-Z » Ароматичні Зелені « Групи

Blueted Ted Lapidus для чоловіків

Blueted Ted Lapidus для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
дерево
цитрус
balsamic
aromatic
квітковий
Картинки
Blueted Ted Lapidus для чоловіків Картинки

Blueted від Ted Lapidus - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Зелені. Blueted був випущений в 2004. Парфумер: Gerard Anthony. Верхні ноти: Сосна і Кумкват; ноти серця: Цикламен, Пачулі і Жасмин; ноти бази Сандал, Амбра, Білий Мускус і Палісандр.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Сосна Кумкват

середні Ноти
Цикламен Пачулі Жасмин

база Ноти
Сандал Амбра Білий Мускус Палісандр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Blueted by Ted Lapidus.

Цей аромат схожий на  

Blueted Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Ted Lapidus Blueted fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Ted Lapidus Blueted, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Blueted від Ted Lapidus. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Blueted від Ted Lapidus представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Зелені
Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Verde & Bamboo Liz Claiborne Curve for Men Avon Pro Sport Tournament Halston Halston 1-12 Molinard Une Souris Verte Nasomatto Hindu Grass M∙A∙C Creations Greenify Demeter Fragrance Always Calm Ayala Moriel Kinmokusei Demeter Fragrance Bamboo Jacques Bogart Eau Fresh

Популярні бренди та аромати: