Дизайнери » T-Z » Східні Квіткові « Групи

Papavero del Tibet Tesori d`Oriente для жінок

Papavero del Tibet Tesori d`Oriente для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 2

основні акорди
квітковий
свіжо-пряний
солодкі ноти
пудровий

Papavero del Tibet від Tesori d`Oriente - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Композиція аромату включає ноти: Червоний Мак.

Ноти аромату

Червоний Мак

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 1
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Papavero del Tibet by Tesori d`Oriente.

Цей аромат схожий на  

Papavero del Tibet Відгуки про аромати

Киянка
Киянка

Схожий на Кензо Flower, але з більшою терпкістю, та, насиченістю, що йде в кремово-пудра-уходовую составну.Також уловлюються, ноти фіалки, але не домінують..Аромат, на осінь-зиму, оскільки щільний і стійкий. Влітку може задушити, та й влітку вилазять ,і занадто тиснуть мускусно-перчені ноти. А ось в холод, або в вогкість, краса! Теплий, і чесний моно-аромат.

Dec
21
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Tesori d`Oriente Papavero del Tibet fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Tesori d`Oriente Papavero del Tibet, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Papavero del Tibet від Tesori d`Oriente. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Papavero del Tibet від Tesori d`Oriente представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Montblanc Femme de Montblanc Rochas Tocade Givenchy Ange ou Demon (Perfume Extract) Molyneux Initiation Opus Oils Divine: Isis Animale Animale Animale Avon Far Away Dreams Chanel Les Exclusifs de Chanel Cuir de Russie The Crown Perfumery Co. Tanglewood Bouquet Tesori d`Oriente Marrakech Ibisco E Pepe Rosa Mary Kay Thinking of You Andrea Maack Sharp

Популярні бренди та аромати: