Дизайнери » T-Z » Східні Пряні « Групи

Te Verde Tesori d`Oriente для жінок та чоловіків

Te Verde Tesori d`Oriente для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1

основні акорди
зелений
озонові ноти
fresh
альдегіди
свіжо-пряний

Te Verde від Tesori d`Oriente - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Пряні. Верхні ноти: Альдегіди, Жасмин і Білі Квіти; ноти серця: Троянда і Зелений Чай; ноти бази Мускус і Деревні Ноти.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Альдегіди Жасмин Білі Квіти

середні Ноти
Троянда Зелений Чай

база Ноти
Мускус Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 1
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 1
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Te Verde by Tesori d`Oriente.

Цей аромат схожий на  

Te Verde Відгуки про аромати

Pani
Pani

Найтиповіший чоловічий свіжак, аромат морозної свіжості: жодної рослинної ноти: ані заявленого чаю, ані зелені. Не солодкий абсолютно, також не можливо розкласти його по нотах. Я впевнена, що він дуже нагадує щось відоме, але не можу визначити що.

Aug
16
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Tesori d`Oriente Te Verde fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Tesori d`Oriente Te Verde, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Te Verde від Tesori d`Oriente. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Te Verde від Tesori d`Oriente представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Пряні
Balenciaga Cristobal Yves Saint Laurent Opium Secret de Parfum Serge Lutens Mandarine Mandarin Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation Hummer H2 Amouage Amouage Lyric Man Giorgio Armani Attitude Extreme Caron Poivre Tesori d`Oriente Africa DSH Perfumes Jitterbug Antonio Banderas The Secret Smell Bent Desperado

Популярні бренди та аромати: