Дизайнери » T-Z » Східні Пряні « Групи

Te Verde Tesori d`Oriente для жінок та чоловіків

Te Verde Tesori d`Oriente для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1

основні акорди
зелений
озонові ноти
fresh
musky
альдегіди

Te Verde від Tesori d`Oriente - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Пряні. Верхні ноти: Альдегіди, Жасмин і Білі Квіти; ноти серця: Троянда і Зелений Чай; ноти бази Мускус і Деревні Ноти.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Альдегіди Жасмин Білі Квіти

середні Ноти
Троянда Зелений Чай

база Ноти
Мускус Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 1
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 1
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Te Verde by Tesori d`Oriente.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Te Verde Відгуки про аромати

Pani
Pani

Найтиповіший чоловічий свіжак, аромат морозної свіжості: жодної рослинної ноти: ані заявленого чаю, ані зелені. Не солодкий абсолютно, також не можливо розкласти його по нотах. Я впевнена, що він дуже нагадує щось відоме, але не можу визначити що.

Aug
16
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Tesori d`Oriente Te Verde fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Tesori d`Oriente Te Verde, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Te Verde від Tesori d`Oriente. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Te Verde від Tesori d`Oriente представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Пряні
Hugo Boss Boss Soul Isabela Capeto Isabela Capeto Boucheron Boucheron Homme Eau de Toilette Fraicheur 2008 Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Acqua d`Estate Avon Rare Rubies Korres Saffron Amber Agarwood Cardamom Esprit VIP Life for Him M. Micallef Les 4 Saisons: Black Sea Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrapie D.S. & Durga East Mid East SoOud Asmar Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah

Advertisement

Популярні бренди та аромати: