Дизайнери » T-Z » Ароматичні Фруктові « Групи

Erdbeermund Teufels Kuche для жінок

Erdbeermund Teufels Kuche для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
пачулі
фруктовий
солодкі ноти
теплий пряний
земляний

Erdbeermund від Teufels Kuche - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Ароматичні Фруктові. Композиція аромату включає ноти: Пачулі і Полуниця.

Ноти аромату

Пачулі Полуниця

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Erdbeermund by Teufels Kuche.

Цей аромат схожий на  

Erdbeermund Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Teufels Kuche Erdbeermund fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Teufels Kuche Erdbeermund, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Erdbeermund від Teufels Kuche. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Erdbeermund від Teufels Kuche представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фруктові
Jesus Del Pozo Quasar Liz Claiborne Curve Connect for Women Maurer & Wirtz 4711 Ice Cool Cologne Elizabeth Arden Green Tea Tropical Monotheme Fine Fragrances Venezia Macchia Mediterranea Six Scents Six Scents Series Two 6 Toga: Whiskey Caramelise Demeter Fragrance Banana Flambee Victoria`s Secret Strawberries and Champagne Arno Sorel Magman Profumi di Pantelleria Aire Jessica Simpson Dessert Treats Hula Girl Huitieme Art Parfums Aube Pashmina

Популярні бренди та аромати: