Дизайнери » T-Z » Ароматичні Фруктові « Групи

Erdbeermund Teufels Kuche для жінок

Erdbeermund Teufels Kuche для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
пачулі
фруктовий
солодкі ноти
теплий пряний
земляний

Erdbeermund від Teufels Kuche - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Ароматичні Фруктові. Композиція аромату включає ноти: Пачулі і Полуниця.

Ноти аромату

Пачулі Полуниця

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Erdbeermund by Teufels Kuche.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Erdbeermund Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Teufels Kuche Erdbeermund fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Teufels Kuche Erdbeermund, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Erdbeermund від Teufels Kuche. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Erdbeermund від Teufels Kuche представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Фруктові
Monotheme Fine Fragrances Venezia Macchia Mediterranea Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Ananas Imperial Yves Rocher Neblina Teufels Kuche Widow Queen Calvin Klein CK One Collector Bottle 2008 Demeter Fragrance Fuzzy Navel Morgane le Fay Green DL & Co Lady Rhubarb April Aromatics Navel Chakra Oil Calvin Klein Eternity Summer for Men 2007 M. Micallef Sous Le Figuier Demeter Fragrance Sex on the Beach South Beach

Advertisement

Популярні бренди та аромати: