Дизайнери » T-Z » Ароматичні Пряні « Групи

Crown Park Royal The Crown Perfumery Co. для чоловіків

Crown Park Royal The Crown Perfumery Co. для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
теплий пряний
дерево
цитрус
зелений
aromatic

Crown Park Royal від The Crown Perfumery Co. - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні Пряні. Crown Park Royal був випущений в 1929. Парфумер: William Thomson. Верхні ноти: Евкаліпт, Неролі і Лимон; ноти серця: Зелена Трава і Спеції; ноти бази Мускатний Горіх, Гвоздика і Кардамон.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Евкаліпт Неролі Лимон

середні Ноти
Зелена Трава Спеції

база Ноти
Мускатний Горіх Гвоздика Кардамон

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Crown Park Royal by The Crown Perfumery Co..

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Crown Park Royal Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про The Crown Perfumery Co. Crown Park Royal fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про The Crown Perfumery Co. Crown Park Royal, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Crown Park Royal від The Crown Perfumery Co.. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Crown Park Royal від The Crown Perfumery Co. представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Пряні
Azzaro Jetlag Gendarme 7 Sinful Scents Vanity Le Jardin Retrouve Decibel from PSS Cinq Mondes Rituel du Siam D`Orsay Chevalier d'Orsay Miller et Bertaux A Quiet Morning Sinfonia di Note Poudre d'Epices Hilde Soliani CiocoSpesizissimo Keiko Mecheri Paname Yves Rocher Tel Quel Nejma Puro Nejma Puro Intense

Advertisement

Популярні бренди та аромати: