Дизайнери » T-Z » Шипрові Квіткові « Групи

L'Air de Panache The Grand Budapest Hotel для чоловіків

L'Air de Panache The Grand Budapest Hotel для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
дерево
свіжо-пряний
зелений
земляний
aromatic
Відео
L'Air de Panache The Grand Budapest Hotel для чоловіків Відео
Картинки
L'Air de Panache The Grand Budapest Hotel для чоловіків Картинки L'Air de Panache The Grand Budapest Hotel для чоловіків Картинки

L'Air de Panache від The Grand Budapest Hotel - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Це новий аромат. L'Air de Panache був випущений в 2014. Парфумер: Mark Buxton. Верхні ноти: Базилік, Бергамот, Мандарин, Петитгрейн і Зелене Яблуко; ноти серця: Жасмин Самбак і Троянда; ноти бази Амбра, Касторіум, Кедр, Дубовий Мох, Пачулі і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Базилік Бергамот Мандарин Петитгрейн Зелене Яблуко

середні Ноти
Жасмин Самбак Троянда

база Ноти
Амбра Касторіум Кедр Дубовий Мох Пачулі Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L'Air de Panache by The Grand Budapest Hotel.

Цей аромат схожий на  

L'Air de Panache Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про The Grand Budapest Hotel L'Air de Panache fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про The Grand Budapest Hotel L'Air de Panache, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L'Air de Panache від The Grand Budapest Hotel. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L'Air de Panache від The Grand Budapest Hotel представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Clinique Clinique Happy Heart Trussardi Donna Trussardi Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Sean John Unforgivable Women Black Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Women Caron Pour Une Femme de Caron Oscar de la Renta Oscar Summer Dew Luciano Soprani Strass DSH Perfumes Parfum de Grasse Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara I Santi Via Veneto Dana California

Популярні бренди та аромати: