Дизайнери » T-Z » « Групи

Luctor Et Emergo The People Of The Labyrinths для жінок

Luctor Et Emergo The People Of The Labyrinths для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Був: 1 Хочу: 1

основні акорди
мигдаль
вишня
солодкі ноти
горіховий
фруктовий
ваніль
Картинки
Luctor Et Emergo The People Of The Labyrinths для жінок Картинки

Luctor Et Emergo від The People Of The Labyrinths - це парфум для жінок, належить до групи ароматів . Luctor Et Emergo був випущений в 1997. Парфумер: Arturetto Landi. Композиція аромату включає ноти: Трава, Білі Квіти, Ваніль, Мигдаль, Черешня і Деревні Ноти.

Ноти аромату

Трава Білі Квіти Ваніль Мигдаль Черешня Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Luctor Et Emergo by The People Of The Labyrinths.

Цей аромат схожий на  

Luctor Et Emergo Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Luctor Et Emergo by The People Of The Labyrinths 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про The People Of The Labyrinths Luctor Et Emergo fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про The People Of The Labyrinths Luctor Et Emergo, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Luctor Et Emergo від The People Of The Labyrinths. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Luctor Et Emergo від The People Of The Labyrinths представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи
Puma Jamaica² Man Yves Rocher Ode au Reve Ulric de Varens Varens Original African Queen Demeter Fragrance La Vida Latina Saguaro Cactus Pacifica Mediterranean Fig Demeter Fragrance Tropical Dots Rubino Cosmetics Room 726 Black Mexx Mexx First Sunshine Man Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Her Laurence Dumont Vanille Abricot Rochas Eau de Rochas Fraiche Michael Kors Island Palm Beach

Популярні бренди та аромати: