Дизайнери » T-Z » Ароматичні Пряні « Групи

Moonflower Thymes для жінок

Moonflower Thymes для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
aquatic
теплий пряний
озонові ноти
амбра
квітковий
Картинки
Moonflower Thymes для жінок Картинки Moonflower Thymes для жінок Картинки

Moonflower від Thymes - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Ароматичні Пряні. Moonflower був випущений в 2009. Композиція аромату включає ноти: Амбра, Кориця, Магнолія, Диня, Цукор, Коньяк і Чорне Дерево.

Ноти аромату

Амбра Кориця Магнолія Диня Цукор Коньяк Чорне Дерево

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Moonflower by Thymes.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Moonflower Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Thymes Moonflower fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Thymes Moonflower, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Moonflower від Thymes. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Moonflower від Thymes представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні Пряні
Maurer & Wirtz Mustang Man Sergio Tacchini Sport Ego L`Occitane en Provence The Blanc (White Tea) L`Erbolario Absinthium biehl parfumkunstwerke eo02 Parfumerie Generale PG11 Harmatan Noir Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Adidas Adidas Ice Dive Frank Los Angeles Frank Rasasi Deserve Men Parfumerie Generale Private Collection Un Crime Exotique Mansfield Antonio De Curtis

Advertisement

Популярні бренди та аромати: