Дизайнери » T-Z » Цитрусові Ароматичні « Групи

Bianca Tocca для жінок

Bianca Tocca для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
зелений
троянда
aromatic
свіжо-пряний

Bianca від Tocca - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Bianca був випущений в 2010. Верхні ноти: Лаванда, Бергамот, м Амалфі і Мандарин; ноти серця: Жасмин, Настоянка Троянди і Чай; ноти бази Мускус і Цукор.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лаванда Бергамот м Амалфі Мандарин

середні Ноти
Жасмин Настоянка Троянди Чай

база Ноти
Мускус Цукор

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Bianca by Tocca.

Цей аромат схожий на  

Bianca Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Tocca Bianca fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Tocca Bianca, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Bianca від Tocca. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Bianca від Tocca представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
L`Occitane en Provence Eau du Badian Air-Val International Disney Mickey Billy Jealousy Illicit Bensimon Cologne Bensimon 2005 Yves Rocher Trimaran Guerlain Eau de Cologne du Coq Eclectic Collections Factor Creed Zeste Mandarine A Perfume Organic Urban Organic Thymes Eucalyptus Morris Morris Stila Jade Blossom

Популярні бренди та аромати: