Дизайнери » T-Z » Шипрові Квіткові « Групи

Lapsang Su Chong Tokyo Milk Parfumarie Curiosite для жінок

Lapsang Su Chong Tokyo Milk Parfumarie Curiosite для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
земляний
троянда
balsamic
пудровий

Lapsang Su Chong від Tokyo Milk Parfumarie Curiosite - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Lapsang Su Chong був створений в 2000-і роки Парфумер: Margot Elena. Композиція аромату включає ноти: Сандал, Дубовий Мох, Троянда і Чорна Смородина.

Ноти аромату

Сандал Дубовий Мох Троянда Чорна Смородина

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Lapsang Su Chong by Tokyo Milk Parfumarie Curiosite.

Цей аромат схожий на  

Lapsang Su Chong Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Lapsang Su Chong від Tokyo Milk Parfumarie Curiosite. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Lapsang Su Chong від Tokyo Milk Parfumarie Curiosite представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Fendi Fendi Emanuel Ungaro Diva Cacharel Liberte Chanel Chance Eau Fraiche Avon Timeless Oscar de la Renta Oscar Summer Dew Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur Versace VE Jessica Simpson Fancy Nights Laura Ashley Laura Ashley No. 1 O Boticario Sensuelle Essence La Bouquetiere Delice Infini

Популярні бренди та аромати: