Дизайнери » T-Z » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Purple Patchouli Tom Ford для жінок та чоловіків

Purple Patchouli Tom Ford для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 5
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2 Був: 1 Хочу: 1

основні акорди
balsamic
пачулі
амбра
земляний
білоквітковий

Purple Patchouli від Tom Ford - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Purple Patchouli був випущений в 2007. Композиція аромату включає ноти: Пачулі, Жасмин, Перу Бальзам, Амбра і Ветивер.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 5 votes.

Ноти аромату

Пачулі Жасмин Перу Бальзам Амбра Ветивер

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 2
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 2
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Purple Patchouli by Tom Ford.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Purple Patchouli Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Tom Ford Purple Patchouli fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Tom Ford Purple Patchouli, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Purple Patchouli від Tom Ford. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Purple Patchouli від Tom Ford представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Ті, кому подобається цей аромат, також вибирають
Tom Ford Amber Absolute Tom Ford Tobacco Oud Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Soir Tom Ford Oud Fleur Tom Ford Grey Vetiver Frederic Malle Portrait of a Lady Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Tom Ford White Musk Collection Musk Pure Asgharali Mukhallat Al Haramain Perfumes Midnight Musk Tom Ford Azure Lime Tom Ford White Musk Collection Urban Musk Al Haramain Perfumes Tajibni Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette Narciso Rodriguez Narciso Tom Ford White Musk Collection White Suede Syed Junaid Alam Maodhoon Abdul Samad Al Qurashi Sheikh Abdallah Bin Khaled Blend Swiss Arabian Dehn al oud el Qamer Asgharali Samia

Advertisement

Популярні бренди та аромати: