Дизайнери » T-Z » Квіткові Фруктові « Групи

Flower Violet Tommy Hilfiger для жінок

Flower Violet Tommy Hilfiger для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
пудровий
дерево
солодкі ноти
цитрус
квітковий

Flower Violet від Tommy Hilfiger - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Flower Violet був випущений в 2013. Верхні ноти: Мандарин, Малина і Бергамот; ноти серця: Фіалка, Пелюстки Троянди і Гарденія; базова нота Сандал.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мандарин Малина Бергамот

середні Ноти
Фіалка Пелюстки Троянди Гарденія

база Ноти
Сандал

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Flower Violet by Tommy Hilfiger.

Цей аромат схожий на  

Flower Violet Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Tommy Hilfiger Flower Violet fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Tommy Hilfiger Flower Violet, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Flower Violet від Tommy Hilfiger. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Flower Violet від Tommy Hilfiger представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Tous Baby Diesel Diesel Zero Plus Feminine By Kilian Prelude to Love Perry Ellis Perry Ellis for Women Masaki Matsushima mat; Franck Olivier Blue Victoria`s Secret Enchanted Apple So...? So…? Kiss me Yves Rocher Aquarelles Végétales Eau Fruitee pour L`Ete Thymes Naia Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition 2011 Palmers Palmers Woman

Популярні бренди та аромати: