Дизайнери » T-Z » Цитрусові Ароматичні « Групи

Tommy Summer Cologne 2009 Tommy Hilfiger для чоловіків

Tommy Summer Cologne 2009 Tommy Hilfiger для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
aromatic
свіжо-пряний
дерево
солодкі ноти
Картинки
Tommy Summer Cologne 2009 Tommy Hilfiger для чоловіків Картинки

Tommy Summer Cologne 2009 від Tommy Hilfiger - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Tommy Summer Cologne 2009 був випущений в 2009. Композиція аромату включає ноти: Бергамот, Червоний Апельсин і Ялівець.

Ноти аромату

Бергамот Червоний Апельсин Ялівець

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Tommy Summer Cologne 2009 by Tommy Hilfiger.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Tommy Summer Cologne 2009 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2009 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2009, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Tommy Summer Cologne 2009 від Tommy Hilfiger. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Tommy Summer Cologne 2009 від Tommy Hilfiger представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Lancome Miracle Homme L'Aquatonic Carolina Herrera 212 Men on Ice 2006 Paco Rabanne Paco Clean Clean Provence Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico Guerlain Eau de Cologne du 68 Oxbow Oxbow for Men Tommy Hilfiger Tommy Manchester Manchester Cologne Potter & Moore Bergamot and Green Ginger Le Couvent des Minimes Eau des Minimes Cologne Thymes Eucalyptus

Advertisement

Популярні бренди та аромати: