Дизайнери » T-Z » Квіткові Акватичні « Групи

Tommy Summer Girl 2009 Tommy Hilfiger для жінок

Tommy Summer Girl 2009 Tommy Hilfiger для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
квітковий
цитрус
зелений
фруктовий
Картинки
Tommy Summer Girl 2009 Tommy Hilfiger для жінок Картинки

Tommy Summer Girl 2009 від Tommy Hilfiger - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Акватичні. Tommy Summer Girl 2009 був випущений в 2009. Композиція аромату включає ноти: Листя Чорної Смородини, Мандарин, Фрезія, Троянда і Сандал.

Ноти аромату

Листя Чорної Смородини Мандарин Фрезія Троянда Сандал

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Tommy Summer Girl 2009 by Tommy Hilfiger.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Tommy Summer Girl 2009 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Tommy Summer Girl 2009 від Tommy Hilfiger. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Tommy Summer Girl 2009 від Tommy Hilfiger представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Акватичні
Calvin Klein Eternity Summer Issey Miyake L'eau d'Issey Ralph Lauren Polo Sport Woman Byblos Byblos  Water Flower for Women Reminiscence Rem Memento Italian Olfactive Landscapes 22 Settembre 2007 ore 8 Vaporetto per il Lido Venezia Opus Oils Divine: Venus Les Parfums de Rosine Ecume de Rose Clinique Happy in Bloom 2010 Daisy Fuentes So Luxurious Royal Apothic City Of Angels Yves Rocher Folies de Saisons Fantaisies d'Hiver

Advertisement

Популярні бренди та аромати: