Дизайнери » T-Z » Квіткові « Групи

Notte a Taif Tonatto Profumi для жінок

Notte a Taif Tonatto Profumi для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
білоквітковий
свіжо-пряний
тубероза
aromatic

Notte a Taif від Tonatto Profumi - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Парфумер: Laura Tonatto. Верхні ноти: Квітка Африканського Апельсина і Бергамот; ноти серця: Жасмин, Тубероза і Троянда; ноти бази Амбра і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Квітка Африканського Апельсина Бергамот

середні Ноти
Жасмин Тубероза Троянда

база Ноти
Амбра Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Notte a Taif by Tonatto Profumi.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Notte a Taif Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Tonatto Profumi Notte a Taif fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Tonatto Profumi Notte a Taif, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Notte a Taif від Tonatto Profumi. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Notte a Taif від Tonatto Profumi представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Air-Val International Disney Minnie Victoria`s Secret Dream Angels Halo Yves Saint Laurent Baby Doll Candy Pink Tiffany Tiffany Oscar de la Renta Oscar Limited Edition Bath and Body Works Wild Honeysuckle Matthew Williamson Matthew Williamson Sheer Salvador Dali Angelic Pink Durance en Provence Ancian Rosa Nicolai Parfumeur Createur Rose Pivoine Caron Farnesiana Costes Costes 2

Advertisement

Популярні бренди та аромати: