Дизайнери » T-Z » Квіткові « Групи

Ilang Ilang Tsi-La Organic для жінок

Ilang Ilang Tsi-La Organic для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
жовтоквітковий
солодкі ноти
цитрус
квітковий
дерево
Картинки
Ilang Ilang Tsi-La Organic для жінок Картинки

Ilang Ilang від Tsi-La Organic - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Ilang Ilang був випущений в 2007. Композиція аромату включає ноти: Цитруси, Іланг-Ілінг, Цукор, Ванільна Орхідея і Жасмин.

Ноти аромату

Цитруси Іланг-Ілінг Цукор Ванільна Орхідея Жасмин

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Ilang Ilang by Tsi-La Organic.

Цей аромат схожий на  

Ilang Ilang Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Tsi-La Organic Ilang Ilang fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Tsi-La Organic Ilang Ilang, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Ilang Ilang від Tsi-La Organic. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Ilang Ilang від Tsi-La Organic представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Montana Suggestion Eau Cuivree Mary Kay Tribute for Women Bath and Body Works Velvet Tuberose Il Profvmo Amour Roberto Verino VV Platinum The Different Company Bois d`Iris Ted Lapidus Lovely Fantasme Essentially Me Kuan Yin Ayala Moriel Yasmin Stacked Style Empress Lilly Weil Fleur De Weil Mojo LIVE NOW Inspired by New York

Популярні бренди та аромати: