Дизайнери » T-Z » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King UNTITLED для жінок

UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King UNTITLED для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
дерево
квітковий
пудровий
ваніль
білоквітковий

UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King від UNTITLED - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King був створений в 2000-і роки Парфумер: Sarah Barton-King. Композиція аромату включає ноти: Бергамот, м Амалфі, Корінь Ірису, Конвалія , Персик, Квітка Тіаре, Деревні Ноти, Ваніль, Амбра і Мускус.

Ноти аромату

Бергамот м Амалфі Корінь Ірису Конвалія Персик Квітка Тіаре Деревні Ноти Ваніль Амбра Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Якщо ви знайомі з цим ароматом, будь ласка, визначте найбільш відчутні ноти композиції.

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King by UNTITLED.

Цей аромат схожий на  

UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про UNTITLED UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про UNTITLED UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King від UNTITLED. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на UNTITLED No. 4 by Sarah Barton-King від UNTITLED представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Agent Provocateur Agent Provocateur Eau Emotionnelle Bvlgari Omnia Amethyste Montale Aoud Queen Roses Jette Joop Jette Benetton B. United Jeans Man Carolina Herrera 212 Splash 2008 Lancome Magnifique Eau de Toilette La Prairie Life Threads Silver O Boticario Floratta Sapphire Faberlic Aora Kenzo Once Upon a Time pour Femme Givenchy Givenchy Naturally Chic

Популярні бренди та аромати: