Дизайнери » T-Z » Квіткові Фруктові « Групи

Varens & Moi L'Emotion Ulric de Varens для жінок

Varens & Moi  L'Emotion Ulric de Varens для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
фруктовий
дерево
квітковий
білоквітковий
musky
Картинки
Varens & Moi  L'Emotion Ulric de Varens для жінок Картинки

Varens & Moi L'Emotion від Ulric de Varens - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Varens & Moi L'Emotion був випущений в 2010. Верхні ноти: Мандарин, Чорна Смородина і Червоне Яблуко; ноти серця: Жасмин, Фрезія і Троянда; ноти бази Мускус і Сандал.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мандарин Чорна Смородина Червоне Яблуко

середні Ноти
Жасмин Фрезія Троянда

база Ноти
Мускус Сандал

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Varens & Moi L'Emotion by Ulric de Varens.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Varens & Moi L'Emotion Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Ulric de Varens Varens & Moi L'Emotion fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Ulric de Varens Varens & Moi L'Emotion, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Varens & Moi L'Emotion від Ulric de Varens. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Varens & Moi L'Emotion від Ulric de Varens представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Yves Saint Laurent In Love Again Edition Fleur De La Passion Yohji Yamamoto Yohji Yamamoto pour Femme Harajuku Lovers Harajuku Lovers G Oilily Muse Mary Kay Velocity Calypso St. Barth Lily Oriflame After Hours L`Occitane en Provence Peach Blossom Andy Warhol Marilyn Rose So...? So...? What Revlon Pink Happiness Little Secrets Sabon Shir (Lily)

Advertisement

Популярні бренди та аромати: