Дизайнери » T-Z » Шипрові Квіткові « Групи

Varens Original Italian Romance Ulric de Varens для жінок

Varens Original Italian Romance Ulric de Varens для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
білоквітковий
пачулі
balsamic
свіжо-пряний

Varens Original Italian Romance від Ulric de Varens - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Varens Original Italian Romance був випущений в 2008. Парфумер: Pierre Bourdon. Верхні ноти: Бергамот і Дерево Лимона; ноти серця: Квітка Африканського Апельсина і Конвалія; ноти бази Смола, Пачулі і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Дерево Лимона

середні Ноти
Квітка Африканського Апельсина Конвалія

база Ноти
Смола Пачулі Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Varens Original Italian Romance by Ulric de Varens.

Цей аромат схожий на  

Varens Original Italian Romance Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Ulric de Varens Varens Original Italian Romance fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Ulric de Varens Varens Original Italian Romance, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Varens Original Italian Romance від Ulric de Varens. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Varens Original Italian Romance від Ulric de Varens представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Comme des Garcons Comme des Garcons 3 Jean Patou Enjoy Christian Dior Miss Dior Cherie 2007 Molyneux Quartz pour Femme Caron Pour Une Femme de Caron Cacharel Noa Dream Paco Rabanne La Nuit Roberto Capucci Capucci de Capucci Ayala Moriel Schizm L`Artisan Parfumeur La Haie Fleurie Jessica Simpson Fancy Nights Strange Invisible Perfumes L'Invisible

Популярні бренди та аромати: