Дизайнери » T-Z » Східні « Групи

Valentino Uomo 2015 Valentino для чоловіків

Valentino Uomo 2015 Valentino для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
какао
солодкі ноти
кава
шкіра
теплий пряний

Valentino Uomo 2015 від Valentino - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Східні. Це новий аромат. Valentino Uomo 2015 був випущений в 2015. Парфумер: Olivier Polge. Верхні ноти: Бергамот і Мирт; ноти серця: Кедр, Лісовий Горіх і Шкіра; ноти бази Шоколад і Смажені кавові зерна.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Мирт

середні Ноти
Кедр Лісовий Горіх Шкіра

база Ноти
Шоколад Смажені кавові зерна

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Valentino Uomo 2015 by Valentino.

Цей аромат схожий на  

Valentino Uomo 2015 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Valentino Valentino Uomo 2015 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Valentino Valentino Uomo 2015, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Valentino Uomo 2015 від Valentino. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Valentino Uomo 2015 від Valentino представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні
Annick Goutal Myrrhe Ardente Valentino Very Valentino for Men Comptoir Sud Pacifique Cristal de Musc Coty Emeraude Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Burnt Sugar Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee The Body Shop Activist Jessica McClintock Scott McClintock Yves Rocher Aztek Paolo Gigli Excentrique pour Femme Boadicea the Victorious Explorer Yves Rocher Vanille Noire

Популярні бренди та аромати: