Дизайнери » T-Z » Східні Квіткові « Групи

Rozy Vero Profumo для жінок

Rozy Vero Profumo для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
солодкі ноти
квітковий
мед
фруктовий
троянда
Картинки
Rozy Vero Profumo для жінок Картинки

Rozy від Vero Profumo - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Це новий аромат. Rozy був випущений в 2014. Парфумер: Vero Kern. Композиція аромату включає ноти: Троянда, Персик, Маракуйя, бузок, Мед, Сандал, Гіацинт, Тархун і Пудрові Ноти.

Ноти аромату

Троянда Персик Маракуйя бузок Мед Сандал Гіацинт Тархун Пудрові Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Rozy by Vero Profumo.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Rozy Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Vero Profumo Rozy fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Vero Profumo Rozy, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Rozy від Vero Profumo. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Rozy від Vero Profumo представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Al-Rehab Lailat Al Omer Tom Ford Black Orchid Voile de Fleur Jette Joop Dark Sapphire Dorin Un Air de Damas Rose Fred Hayman 273 Rodeo Drive Bruno Acampora Iranzol Viktor&Rolf Flowerbomb Pink Sparkle Boadicea the Victorious Divine The Party The Garden Party Wistaria D.S. & Durga Shake Shake Senora Giorgio Valenti Rose Noire Secret Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie

Advertisement

Популярні бренди та аромати: