Дизайнери » T-Z » Квіткові Зелені « Групи

Versace Essence Emotional Versace для жінок

Versace Essence Emotional Versace для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
солодкі ноти
жовтоквітковий
ваніль
тропічні ноти
дерево
білоквітковий

Versace Essence Emotional від Versace - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Versace Essence Emotional був випущений в 2000. Верхні ноти: Лілія і Бергамот; ноти серця: Манго і Іланг-Ілінг; ноти бази Мускус, Ваніль і Кедр.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лілія Бергамот

середні Ноти
Манго Іланг-Ілінг

база Ноти
Мускус Ваніль Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Versace Essence Emotional by Versace.

Цей аромат схожий на  

Versace Essence Emotional Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Versace Versace Essence Emotional fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Versace Versace Essence Emotional, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Versace Essence Emotional від Versace. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Versace Essence Emotional від Versace представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Estée Lauder Private Collection Princesse Marina De Bourbon LYS Avon Surreal Garden Perry Ellis Perry Woman Issey Miyake Eau de Parfum With Holiday Decor L`Occitane en Provence Notre Flore Iris Marilyn Miglin Pheromone O Boticario Carpe Diem Boadicea the Victorious The Exclusives Enduring D.S. & Durga Rosa Americana Bliss Bliss Revlon Whimsical

Популярні бренди та аромати: