Дизайнери » T-Z » Квіткові Зелені « Групи

Versace Essence Ethereal Versace для жінок

Versace Essence Ethereal Versace для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
пудровий
дерево
musky
білоквітковий

Versace Essence Ethereal від Versace - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Versace Essence Ethereal був випущений в 2000. Верхні ноти: Вістерія і Персик; ноти серця: Мімоза, Фіалка і Жасмин; ноти бази Ірис і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Вістерія Персик

середні Ноти
Мімоза Фіалка Жасмин

база Ноти
Ірис Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Versace Essence Ethereal by Versace.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Versace Essence Ethereal Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Versace Versace Essence Ethereal fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Versace Versace Essence Ethereal, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Versace Essence Ethereal від Versace. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Versace Essence Ethereal від Versace представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Van Cleef & Arpels Les Saisons Hiver Christian Dior Chris 1947 Alfred Sung Sha Betty Barclay Betty Barclay Women Benetton Benetton Sport Women Tous Violet Victoria`s Secret Pink Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Palm Demeter Fragrance Dandelion Blue Q Miso Pretty Crushed Petals La Bouquetiere La Narratrice Florascent Thé Vert

Advertisement

Популярні бренди та аромати: