Дизайнери » T-Z » Східні Квіткові « Групи

Heavenly Luxe Edition Victoria`s Secret для жінок

Heavenly Luxe Edition Victoria`s Secret для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
ваніль
fresh
дерево
пудровий
Картинки
Heavenly Luxe Edition Victoria`s Secret для жінок Картинки Heavenly Luxe Edition Victoria`s Secret для жінок Картинки Heavenly Luxe Edition Victoria`s Secret для жінок Картинки Heavenly Luxe Edition Victoria`s Secret для жінок Картинки

Heavenly Luxe Edition від Victoria`s Secret - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Це новий аромат. Heavenly Luxe Edition був випущений в 2014. Композиція аромату включає ноти: Білий Мускус, Сандал, Ваніль і Півонія.

Ноти аромату

Білий Мускус Сандал Ваніль Півонія

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Heavenly Luxe Edition by Victoria`s Secret.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Heavenly Luxe Edition Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Victoria`s Secret Heavenly Luxe Edition fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Victoria`s Secret Heavenly Luxe Edition, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Heavenly Luxe Edition від Victoria`s Secret. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Heavenly Luxe Edition від Victoria`s Secret представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Avon In Bloom Al-Rehab Taif NafNaf NafNaf Parfums Elite Elite Model Attitude Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Noel Iris Millesime Tauer Perfumes 01 Le Maroc Pour Elle Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 129 Fred Hayman Hollywood Star Ayala Moriel The Purple Dress Boadicea the Victorious Exotic Poiray Sceau de Coeur Judith Leiber Judith Leiber Night

Advertisement

Популярні бренди та аромати: