Дизайнери » T-Z » Квіткові Фруктові Гурманські « Групи

Temptation Victoria`s Secret для жінок

Temptation Victoria`s Secret для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
фруктовий
зелений
fresh
квітковий
кислі ноти

Temptation від Victoria`s Secret - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові Гурманські. Temptation був створений в 2010-і роки Композиція аромату включає ноти: Яблуко, Квітка Кактуса і Квіткові Ноти.

Ноти аромату

Яблуко Квітка Кактуса Квіткові Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Temptation by Victoria`s Secret.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Temptation Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Victoria`s Secret Temptation fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Victoria`s Secret Temptation, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Temptation від Victoria`s Secret. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Temptation від Victoria`s Secret представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові Гурманські
Lolita Lempicka Caprice Amarena Bijan Bijan VIP Women Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Sucre Glace Gale Hayman Delicious Cotton Candy Victoria`s Secret Coconut Passion Costamor Dulcess Laurence Dumont Vanille Monoi Susanne Lang Sula Socialite Playering Set Revlon Electric Youth by Debbie Gibson La Maison de la Vanille Vanahe Parfums de Coeur Body Fantasies Vampire Strange Invisible Perfumes Tahitian Honey

Advertisement

Популярні бренди та аромати: