Дизайнери » T-Z » Квіткові Фруктові Гурманські « Групи

Temptation Victoria`s Secret для жінок

Temptation Victoria`s Secret для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
фруктовий
квітковий
зелений
fresh
кислі ноти

Temptation від Victoria`s Secret - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові Гурманські. Temptation був створений в 2010-і роки Композиція аромату включає ноти: Яблуко, Квітка Кактуса і Квіткові Ноти.

Ноти аромату

Яблуко Квітка Кактуса Квіткові Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Temptation by Victoria`s Secret.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Temptation Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Victoria`s Secret Temptation fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Victoria`s Secret Temptation, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Temptation від Victoria`s Secret. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Temptation від Victoria`s Secret представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові Гурманські
Deborah Be Gourmand - Candy Fruit Maitre Parfumeur et Gantier Secrete Datura Carol`s Daughter Pearls Susanne Lang Vanilla Coconut Ulric de Varens Mini Purple Lavanila Laboratories Vanilla Passion Fruit Stacked Style Dolce Dew Love Passport Fairy Wish Gres Caline Night Faberlic O Feerique Sensuelle Jeanne Arthes Amore Mio Ramon Molvizar Art & Silver & Perfume

Advertisement

Популярні бренди та аромати: