Дизайнери » T-Z » Квіткові Фруктові « Групи

Very Sexy Now 2010 v.2 Victoria`s Secret для жінок

Very Sexy Now 2010 v.2 Victoria`s Secret для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
фруктовий
амбра
солодкі ноти
анімалістичні ноти
білоквітковий
Картинки
Very Sexy Now 2010 v.2 Victoria`s Secret для жінок Картинки Very Sexy Now 2010 v.2 Victoria`s Secret для жінок Картинки Very Sexy Now 2010 v.2 Victoria`s Secret для жінок Картинки

Very Sexy Now 2010 v.2 від Victoria`s Secret - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Very Sexy Now 2010 v.2 був випущений в 2010. Композиція аромату включає ноти: Жасмин, Амбра і Ожина.

Ноти аромату

Жасмин Амбра Ожина

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Very Sexy Now 2010 v.2 by Victoria`s Secret.

Цей аромат схожий на  

Very Sexy Now 2010 v.2 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 v.2 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 v.2, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Very Sexy Now 2010 v.2 від Victoria`s Secret. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Very Sexy Now 2010 v.2 від Victoria`s Secret представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Versace Red Jeans Tommy Hilfiger Tommy Girl 10 Christian Dior Dior Addict Shine Puma Puma Limited Edition Woman Harajuku Lovers Harajuku Lovers G Avon Urban Flowers London Lucky Brand Lucky You for Women Demeter Fragrance Necco Sweethearts Love Me Lancome Tresor In Love Krigler Mediterranean Peach Krizia Fiori di Krizia Esme Rene Eve's Secret

Популярні бренди та аромати: