Дизайнери » T-Z » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Boudoir Sin Garden Vivienne Westwood для жінок

Boudoir Sin Garden Vivienne Westwood для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
пудровий
дерево
альдегіди
musky
Картинки
Boudoir Sin Garden Vivienne Westwood для жінок Картинки Boudoir Sin Garden Vivienne Westwood для жінок Картинки Boudoir Sin Garden Vivienne Westwood для жінок Картинки

Boudoir Sin Garden від Vivienne Westwood - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Boudoir Sin Garden був випущений в 2007. Парфумер: Marie Salamagne. Верхні ноти: Альдегіди, Фрезія і Рожевий Перець; ноти серця: Геліотроп, Фіалка і Ірис; ноти бази Мускус, Амбра, Дубовий Мох і Сандал.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Альдегіди Фрезія Рожевий Перець

середні Ноти
Геліотроп Фіалка Ірис

база Ноти
Мускус Амбра Дубовий Мох Сандал

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Boudoir Sin Garden by Vivienne Westwood.

Цей аромат схожий на  

Boudoir Sin Garden Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Boudoir Sin Garden від Vivienne Westwood. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Boudoir Sin Garden від Vivienne Westwood представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Agent Provocateur Agent Provocateur Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Eau D`Italie Paestum Rose Jil Sander Jil Sander Pure Montale Aoud Velvet Creed Jasmin Imperatrice Eugenie Arrogance Arrogance Poudre Pour Femme The Body Shop White Musk Midnight Iris Iris de Minuit Melange Perfume Roll-On Perfume No. 7 Sage Machado Coral Bond No 9 Washington Square Byblos Cielo

Популярні бренди та аромати: