Дизайнери » T-Z » Східні Ванільні « Групи

Cafe Petite Voluspa для жінок

Cafe Petite Voluspa для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
солодкі ноти
зелений
кава
ваніль
озонові ноти
теплий пряний

Cafe Petite від Voluspa - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Ванільні. Композиція аромату включає ноти: Кава, Чай, Солодкі Ноти і Ваніль.

Ноти аромату

Кава Чай Солодкі Ноти Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Cafe Petite by Voluspa.

Цей аромат схожий на  

Cafe Petite Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Voluspa Cafe Petite fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Voluspa Cafe Petite, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Cafe Petite від Voluspa. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Cafe Petite від Voluspa представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Ванільні
Hugo Boss Deep Red La Perla Eclix Celine Fever Liz Claiborne Spark Honore des Pres Sexy Angelic Hermes Hermessence Vanille Galante Demeter Fragrance Always Sexy Demeter Fragrance Hershey’s Milk Chocolate Kisses Corine de Farme M'zelle Very Vanilla Laurence Dumont Vanille Orientale Parfume de Vanille Vanilla & Lavender Prince Matchabelli Sexiest Musk

Популярні бренди та аромати: