Дизайнери » T-Z » Східні Ванільні « Групи

Cafe Petite Voluspa для жінок

Cafe Petite Voluspa для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
солодкі ноти
зелений
кава
ваніль
озонові ноти
теплий пряний

Cafe Petite від Voluspa - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Ванільні. Композиція аромату включає ноти: Кава, Чай, Солодкі Ноти і Ваніль.

Ноти аромату

Кава Чай Солодкі Ноти Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Cafe Petite by Voluspa.

Цей аромат схожий на  

Cafe Petite Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Voluspa Cafe Petite fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Voluspa Cafe Petite, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Cafe Petite від Voluspa. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Cafe Petite від Voluspa представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Ванільні
Comptoir Sud Pacifique Vanille Coco Lancome Miracle Forever Guerlain Shalimar Yellow Gold Limited Edition Beyonce Heat Demeter Fragrance Cinnamon Bun JoAnne Bassett Sensuous Vanilla Melange Perfume Roll-On Perfume No. 8 Laurence Dumont Creme Brulee Henri Bendel Wild Fig Omnia Profumi Madera Farmacia SS. Annunziata Cara Mazzolari Alessandro

Популярні бренди та аромати: