Дизайнери » T-Z » Квіткові « Групи

Tuberosa Agave Voluspa для жінок

Tuberosa Agave Voluspa для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
тубероза
білоквітковий
пудровий
дерево
квітковий

Tuberosa Agave від Voluspa - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Композиція аромату включає ноти: Ірис, Тубероза , Кокос, Мускус і Ветивер.

Ноти аромату

Ірис Тубероза Кокос Мускус Ветивер

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Tuberosa Agave by Voluspa.

Цей аромат схожий на  

Tuberosa Agave Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Voluspa Tuberosa Agave fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Voluspa Tuberosa Agave, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Tuberosa Agave від Voluspa. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Tuberosa Agave від Voluspa представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
L`Artisan Parfumeur Fleur D'Oranger Il Profvmo Vent de Jasmin Fragonard Marche aux Fleurs Pacifica Tunisian Jasmine Clinique Clinique Happy Summer Spray Dolce&Gabbana Rose The One Mona di Orio Jabu Il Profvmo Multiflor Line Songe de Tulipe Jovan Island Gardenia DSH Perfumes Padme Lotus Gabriela Sabatini Magnetic Adrien Arpel Adri Essence

Популярні бренди та аромати: