Дизайнери » T-Z » Східні Пряні « Групи

Black Tie Washington Tremlett для чоловіків

Black Tie Washington Tremlett для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
теплий пряний
троянда
aromatic
дерево
balsamic

Black Tie від Washington Tremlett - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Східні Пряні. Верхні ноти: Гальбанум, Шавлія, Шафран і Волоський Горіх; ноти серця: Тубероза , Троянда і Герань; ноти бази Сандал, Пачулі, Мускус і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Гальбанум Шавлія Шафран Волоський Горіх

середні Ноти
Тубероза Троянда Герань

база Ноти
Сандал Пачулі Мускус Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Black Tie by Washington Tremlett.

Цей аромат схожий на  

Black Tie Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Washington Tremlett Black Tie fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Washington Tremlett Black Tie, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Black Tie від Washington Tremlett. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Black Tie від Washington Tremlett представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Пряні
Cartier Must de Cartier Pour Homme Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie Estée Lauder Youth-Dew Aftelier Cacao Krizia My Africa Aqaba Aqaba Classic L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant Frapin Caravelle Epicee LR Marcus Schenkenberg Eau de Parfum Ted Baker Second Skin Caron Poivre Jovan Satisfaction for Men

Популярні бренди та аромати: