Дизайнери » T-Z » Квіткові « Групи

Ibitira Xerjoff для жінок

Ibitira Xerjoff для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
дерево
пудровий
цитрус
квітковий
aromatic
білоквітковий
Картинки
Ibitira Xerjoff для жінок Картинки

Ibitira від Xerjoff - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Ibitira був випущений в 2009. Верхні ноти: Лимон, Фіалка і Апельсиновий Цвіт; ноти серця: Дамаська Троянда, Білі Квіти, Ірис і Неролі; ноти бази Кедр, Ветивер, Ваніль і Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лимон Фіалка  Апельсиновий Цвіт

середні Ноти
Дамаська Троянда Білі Квіти Ірис Неролі

база Ноти
Кедр Ветивер Ваніль Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Ibitira by Xerjoff.

Цей аромат схожий на  

Ibitira Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Xerjoff Ibitira fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Xerjoff Ibitira, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Ibitira від Xerjoff. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Ibitira від Xerjoff представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais Christian Dior J`adore Le Jasmin Bath and Body Works White Cherry Blossom Ellen Tracy Tracy The Body Shop The Spirit of Moonflower Perfume Oil Aveda Desert Pure-Fume Dune Primrose Erox Inner Realm Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Cherry Bomb Serge Lutens Tubereuse Criminelle Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble Bronnley Hibiscus Eau Fraiche Alta Moda Real

Популярні бренди та аромати: