Дизайнери » T-Z » Деревні « Групи

Modoc Xerjoff для чоловіків

Modoc Xerjoff для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
пудровий
квітковий
aromatic
зелений
земляний
Картинки
Modoc Xerjoff для чоловіків Картинки

Modoc від Xerjoff - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні. Modoc був випущений в 2009. Верхня нота: Ірис; нота серця: Ветивер; базова нота Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Ірис

середні Ноти
Ветивер

база Ноти
Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Modoc by Xerjoff.

Цей аромат схожий на  

Modoc Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Xerjoff Modoc fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Xerjoff Modoc, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Modoc від Xerjoff. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Modoc від Xerjoff представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні
Aramis Aramis Bermuda Tonic Police Police Naked Pour Homme Sergio Tacchini Sergio Tacchini Alfred Dunhill Dunhill Fresh Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Homme Demeter Fragrance Snow Benetton Cumbia Colors Man Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Jacques Bogart Bogart CityTower Lorenzo Villoresi Vetiver Krizia Krizia Uomo Alexa Lixfeld 002

Популярні бренди та аромати: