Дизайнери » T-Z » Ароматичні « Групи

Oroville Xerjoff для чоловіків

Oroville Xerjoff для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
aromatic
білоквітковий
солодкі ноти
зелений
Картинки
Oroville Xerjoff для чоловіків Картинки

Oroville від Xerjoff - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Ароматичні. Oroville був випущений в 2009. Верхні ноти: Ромашка, Шавлія і Апельсин; ноти серця: Гвоздика, Квітка Африканського Апельсина, Неролі , Тютюн і Гальбанум; ноти бази Мускус, Сандал, Амбра і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Ромашка Шавлія Апельсин

середні Ноти
Гвоздика Квітка Африканського Апельсина Неролі Тютюн Гальбанум

база Ноти
Мускус Сандал Амбра Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Oroville by Xerjoff.

Цей аромат схожий на  

Oroville Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Xerjoff Oroville fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Xerjoff Oroville, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Oroville від Xerjoff. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Oroville від Xerjoff представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Banana Republic Slate Caron Les Plus Belles Lavandes de Caron Masaki Matsushima M;0°С Men Tommy Hilfiger Hilfiger Athletics DSH Perfumes Bon Vivant Playboy Ibiza Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2010 Sage Machado Sage Demeter Fragrance Rye Bread Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander Ortigia Sicilia Fico D'India Melvita Floral Water Lavender

Популярні бренди та аромати: